Dlaczego wiecznie odczuwam zdenerwowanie?

Witam, mam 25 lat mam wahania nastroju ciagle mnie cos denerwuje wiecznie jestem zmeczona i nic mi sie nie chce. Mieszkam z narzeczonym juz dosc dlugo z rodzicami nie mam za dobrego kontaktu. W rodzenstwie nie mam wsparcia. Czesto zmieniam prace, przewaznie 8 miesiecy wytrzymuje raczej rozchodze sie w kłótni inaczej nie potrafie... Czesto miewam problemy ginekologiczne przez co rzadko wspolzyje z partnerem. Mi moze to nie przeszkadza ale wiem ze jemu tak. Nie wiem co robic prosze o rade

Zachęcam do zgłoszenia się do lekarza psychiatry i psychologa. Zdiagnozują głębsze podłoże trudności i zlecą odpowiednie leczenia- najprawdopodobniej psychoterapię i (ewentualnie) farmakoterapię.

Witam Panią
Problemy z kontrolowaniem emocji i nadmierna nerwowość
są najczęściej reakcją obronną ludzkiej psychiki na stres,
lęk czy traumatyczne przeżycie z przeszłości.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko
podczas osobistej konsultacji.
Pomocne mogą być techniki relaksacyjne.
Warto też popracować nad dobrą samooceną.
Żeby jednak skutecznie Pani pomóc, trzeba dokładnie
poznać naturę Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani
nadmiernego denerwowania się i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami stresu i nerwicy oraz ich konsekwencjami.
W wyniku psychoterapii zyska Pani też umiejętność kontrolowania
emocji i radzenia sobie ze stresem, dzięki czemu odzyska
Pani spokój, równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl