Dlaczego wkładka domaciczna Mirena jest zalecana głównie kobietom posiadającym już dzieci?

Witam. Dlaczego wkładka domaciczna Mirena jest zalecana głównie kobietom posiadającym już dzieci? Czy ja, jako nieródka, mogę liczyć na wysoką skuteczność antykoncepcyjną tej metody? Dlaczego nie jest ona polecana nieródkom? Pozdrawiam, O.

Zgadzam się z dr Pietrasem Mirene można z powodzeniem stosować u nieródek mam kilkanaście nieródek z założoną mireną i nie ma problemu. Jaydess jest rzeczywiście mniejsza ale działa 3 lata a cena jest taka sama jak mireny która działa 5 lat.