Dlaczego włosy wypadają bardziej?

Witam, mam 20 lat od wakacji zauważyłam u siebie nadmierne wypadanie włosów. Dzisiaj mamy juz maj aa moje nadal wypadają. Udałam sie do lekarza który wskazał badania n tarczyce które sa w normie. tsh 2.01 ft3 5.03 ft4 1.25. Chce sie dowiedzieć jakie to moze miec przyczyny, bo nie ukrywam ze zawsze miałam ich duzo a teraz ich objętość zmierzyła sie o polowe, co mnie bardzo niepokoi. Zrobić jakies szczegółowe badania hormonów czy cos w tym rodzaju? Prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani wykonać jeszcze badania: morfologię krwi z rozmazem, poziom żelaza i ferrytyny w surowicy. Najlepiej też jeśli uda się Pani do dermatologa, który jest najbardziej kompetentną osobą do diagnostyki utraty włosów.