Dlaczego włosy wypadają garściami przy dobrej diecie?

Od lat włosy wypadają nadmiernie od kilku tygodni garściami. Wyniki badań mam w normie podwyższone mcv (96,00) i mch (33,40) tarczyca i inne prawidłowe.Jestem aktywna fizycznie-siłownia i aeroby. Suplementuje się: wit c 3000dziennie, wit b kompleks, tyroid energy now, rhadiola, biotyna, wapń, cynk, potas , magnez, nac, kalm. Dietę mam zbilansowaną jem 6 posiłków dziennie opierającą się na zdrowych tłuszczach, białku z mięsa i ryb, jajach, i węglowodanach (ryż, kasza jaglana itp.) Co robić?

Czy w Pani diecie występują również warzywa i owoce ?
Powodów do wypadania włosów może być bardzo dużo. Bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu żywieniowo-chorobowego ciężko określić jego przyczynę. Może być to powiązane między innymi z nieprawidłowym wchłanianiem składników w jelitach, zaburzeniami hormonalnymi albo chorobami na tle dermatologicznym.