Dlaczego wyczuwam guzki nad penisem?

Witam mam 21 lat i mam drobne pytanie nad penisem tak około 5 cm czuje pod skórą guzek/kulke którego zauważyłem 2 miesiące temu czytałem ze to moze jest zaczopowany gruczoł łojowy lub potowy w stanie zapalnym i znika po pół roku i nie wiem czy stawić się z tym u lekaza czy to normalne

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Zawsze lepiej jest aby obejrzał to lekarz, ponieważ guzek może mieć również inną etiologię.