Dlaczego wydaje mi się że jestem gruba?

Hej nazywam się yy nie ważne mam 14 lat ważę 39kg przy wzroście 160. Wydaje mi się że jestem gruba pozdro ;DD

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała jest zbyt niska w stosunku do wzrostu i wieku. Masz znaczną niedowagę.

Nie wiem, czy się odchudzasz, ale taka niska masa ciała i nieprawidłowe postrzeganie własnego ciała budzi podejrzenie zaburzeń odżywiania. Tutaj przeczytasz o tych objawach:
http://portal.abczdrowie.pl/objawy-anoreksji

Powinnaś z kimś porozmawiać np. z mamą lub nauczycielem i udać się na konsultację lekarską. Trzeba wyjaśnić przyczynę tak niskiej masy ciała.

Pozdrawiam