Dlaczego wystąpił tylko jeden okres przy implancie?

Witam. Od roku stosuje antykoncepcje-implant. W tym czasie miałam tylko raz miesiączkę, miesiąc po włożeniu implanta. Od tamtej pory nic. Ogólnie czułam się dobrze do czasu. 3 tygodnie temu zaczęłam źle się czuć, ból brzucha, straszny ból piersi. Mam wrażenie że biodra mi się rozciągają, boli też kręgosłup. Wszystko wskazywało że dostanę miesiączkę. Ale tej dalej nie ma a na dodatek od 3 dni mam wyciek z obu strasznie bolących piersi.nie wiem o co chodzi. Proszę o jakąś wskazówkę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszą koniecznie oznaczyć poziom beta hcg jak najszybciej udać się do lekarza ginekologa