Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego wystąpił zanik erekcji po operacji TURP i PVP?

dlaczego nie mam odpowiedzi na postawione pytania zle wykonanego zabiegu PVP I TURP aj estem po nich trwale i skutecznie okaleczony jestem nie plodny nie mam erekcji zostałem zakazony gronkowcem, mam paciorkowce i grzybice w cewce moczowej, prosze o odpowiedz z powazaniem zdzislaw
KOBIETA, 53 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Ponieważ aby moc sie wypowiedziec konieczne jest zapoznanie sie z cała dokumentacja medyczna, wykonaniu badania lekarskiego oraz Ew zlecenie odpowiednich badań diagnostycznych. Jeżeli uważa Pan iż coś zostało wykonane nie tak jak potrzeba to konieczne jest udanie sie do lekarza wykonującego zabieg lub lepiej jego przełożonego. Wtedy tez być moze dowie sie Pan co mogło pójść nie tak i czy istnieje możliwość korekcji. Każdy zabieg zwłaszcza inwazyjny/zabiegowy/operacyjny niesie ze soba pewne ryzyko wystąpienia działań niepożądanych . Kwestia jest to czy został Pan poinformowany o możliwych skutkach ubocznych.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety