Dlaczego występują nieregularne miesiączki po porodzie?

Witam, od jakis dwóch miesięcy spóźnia mi się miesiączka (zaznacze ze mam 9miesiexzne dziecko a niereguralne miesiączki miałam nawet bedac dziewicą) ostatnio zauwazylam wyciek krwi, bóle brzucha, bardzo gruby i gesty śluz, do tego bol całej pochwy, ogólne osłabienie, bol nerek, bol brzucha jak przy zaparciaxh, dodam ze po ciąży nie miałam żadnych badań, co może się ze mną dziać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może przyczyną są zaburzenia hormonalne. Konieczne Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa