Dlaczego występują objawy niedoczynności tarczycy pomimo prawidłowego TSH po wycięciu płata?

Witam wcześniej już pisałam o tsh że w ciągu tygodnia spadło mi z 5.4 do 2.7 lekarze w Anglii twierdzą że jestem zdrowa i nie muszę brać leków pomimo wycięcia prawego plata tarczycy . Zastanawiam się skoro tsh jest w normie to dlaczzego wciąż mam niektóre objawy niedoczynnosc a może jestem zdrowa i przyczyny moich objawow leczą gdzie indziej? Jakie badania mogę jeszcze zrobić żeby sprawdzić gdzie leży przyczyna moich objawow dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie są objawy? Często jest tak iż objawy mogą wynikać z kilku przyczyn