Dlaczego występują problemy ze wzwodem?

Witam mam 26 lat. Jakiś czas temu po raz pierwsze w życiu podczas stosunku z partnerka nie mogłem uzyskać wzwodu. Byłem pod wpływem alkoholu. Od tamtego czasu czyli Ok miesiąc mam problem żeby go dostać.Stosowałem suplement diety L-arginina który rzekomo miał pomoc. Nic z tego. Do jakiego lekarza powinienem się wybrać ? Co może być przyczyna ? Zaznaczę ze mam bardzo słaby moment w związku przez który bardzo się stresuje.

Dzień Dobry.

Po pierwsze nie polecam stosowania jakichkolwiek leków bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, tym bardziej tych bez recepty i mających "cudowne" właściwości.

Alkohol, stres czy problemy w związku są jak najbardziej wytłumaczeniem dla problemów z erekcją, bo erekcja nie jest tylko stanem fizjologicznym organizmu, ale również czynniki psychogenne na nią wpływają.

W związku z powyższym proponuję zaobserwować czy powyższa sytuacja będzie się powtarzała. Jeśli tak wówczas sugerowałbym Państwu wizytę partnerską u psychologa-seksuologa.

Życząc udanego seksu i relacji,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds