Dlaczego występuje plamienie przed okresem?

Od kilku miesięcy mam problem (tak mi się wydaje) z miesiączkowaniem. Mniej więcej w okresie planowanej miesiączki pojawia się krwawienie, ale jednorazowe. Później przez dzień lub dwa występuje niewielkie krwawienie, a raczej śluz zabarwiony na brązowo. Dopiero po takiej przerwie zaczyna się normalne krwawienie miesiączkowe. Dodam że miesiączkuję raczej regularnie, 27-31 dni. Skąd takie zmiany. Kiedyś miesiączkowałam normalnie bez takich "zapowiedzi". Mam 33 lata i staram się o dziecko od 6 mies

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. sadze ze konieczne jest wykonanie badan hormonalnych. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.