Dlaczego występuje u mnie krwawienie po miesiączce?

Witam!
Mam 28 lat, nie biorę antykoncepcji doustnej. Moja miesiączka jest zawszę regularna, mój cykl trwa ok. 26 dni, miesiączkę dostaję po ok. 21 dniach, trwa około 4-5 dni i w tym miesiącu też tak było, ale po zakończeniu miesiączki 4 dni później zaczęłam krwawić. Krwawienie nie jest tak obfite jak przy normalnej miesiączce, raczej przypomina końcówkę miesiączki.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Zaburzenia cyklu mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Zawsze należy wziąć pod uwagę ciążę. Jeżeli istnieje podejrzenie ciąży proponuję wykonanie testu ciążowego.
Krwawienia po miesiączce mogą być spowodowane np. polipami macicy, stanami zapalnym dróg rodnych, torbielami jajnika. Aby wyjaśnić przyczynę pomiesiączkowego krwawienia konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam