Dlaczego z lewej strony ciężej mi się oddycha przez nos?

Zmagam się z problemem laryngologicznym od jakiegoś czasu. Od jakichś 2 lat odczuwam, że z lewej strony ciężej mi się oddycha przez nos. Byłam już u kilku laryngologów i powiedzieli, że przegroda nie jest na tyle skrzywiona by robić zabieg prostowania nosa. Ostatnio coraz bardziej mi to jednak dokucza. Kilka miesięcy temu miałam robiony zabieg koagulacji elektrycznej nosa. Myślałam, ze mi to pomoże. Jednak pomogło na krótko. Nadal zatyka mi nos, gdy się położę. W ciągu dnia mam uczucie że nos z lewej strony jest prawie zatkany. Jednak od wczoraj gdy próbuję wydmuchać nos z lewej strony jest taki dziwny dźwięk i im mocniej dmucham, tym bardziej mnie boli w nosie i w głowie. Nie wiem, gdzie teraz się udać. Boję się operacji pod narkozą. Może jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji. Mieszkam w małej miejscowości i ciężko mi jest zasięgnąć porady jakiegoś dobrego specjalisty. Proszę mi pomóc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa i ustalenie odpowiedniego dalszego leczenia