Dlaczego z odbytu wydostaje się płyn?

Od jakiegoś czasu zaobserwowałem, że z odbytu wydostaje mi się w ciągu dnia płyn, jest go bardzo mało, ale po 2-3 godzinach, gdy dotknę papierem toaletowym okolic odbytu, jest na tym papierze mokra brązowa ciecz, odbyt po prostu nie jest suchy. Gdy nie usuwam tego płynu regularnie, po kilku godzinach mam już mokrą bieliznę. dziękuję za pomoc z góry.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie