Dlaczego zaczęłam odczuwać ból kości ogonowej?
Witam, od około miesiąca zaczęłam odczuwać ból kości ogonowej, po dłuższym siedzeniu czy to na twardej czy miękkiej powierzchni. Ból pojawia się rownież podczas jazdy rowerem. Wystarczy 1km i nie jestem w stanie dalej kontynuować podróży. Ból utrzymuje się przez kilka najbliższych godzin (około 3-5). Czy to może być coś poważnego? Czy powinnam wykonać RTG? Wizytę u lekarza mam dopiero za 2,5 tygodnia.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Tak, RTG będzie przydatne podczas diagnostyki. Na podstawie Pani opisu trudno stwierdzić co może być przyczyną bólu. Pozdrawiam!