Dlaczego zaczęły boleć mnie większe stawy?

Choruję na tocznia ,jestem po przeszczepie nerki. Przy schodzeniu boli mnie kolano, w skali od 1-10, powiedzmy 2..W RTG -niewielkie zwyrodnienie.Po wizycie ortopeda zalecił structum 2x1 ,po 4 dniach zaczęły boleć mnie większe stawy , kolano w skali 1-10 teraz boli mnie 5.Czy może być przyczyną stosowanie tego suplementu?

Lek. Paweł Szadkowski

Raczej mało prawdopodobne żeby ww. preparat wywołał te objawy. Sugeruję udać się do swojego reumatologa w celu dokładnego zbadania i ewentualnego leczenia lub poszerzenia diagnostyki.