Dlaczego zaczęły boleć mnie większe stawy?
Choruję na tocznia ,jestem po przeszczepie nerki. Przy schodzeniu boli mnie kolano, w skali od 1-10, powiedzmy 2..W RTG -niewielkie zwyrodnienie.Po wizycie ortopeda zalecił structum 2x1 ,po 4 dniach zaczęły boleć mnie większe stawy , kolano w skali 1-10 teraz boli mnie 5.Czy może być przyczyną stosowanie tego suplementu?

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Raczej mało prawdopodobne żeby ww. preparat wywołał te objawy. Sugeruję udać się do swojego reumatologa w celu dokładnego zbadania i ewentualnego leczenia lub poszerzenia diagnostyki.