Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego zaczęły mi doskwierać bóle kręgosłupa?

Witam. Od roku zaczęły mi doskwierać bóle kręgosłupa, później także stawów. Są one na tyle silne, że uniemożliwiają kontynuowanie dotychczasowych treningów. Nigdy nie przejmowałam się nadmiernie swoim zdrowiem, jednak odczuwam ciągłą senność, zmęczenie, trudności z koncentracją, analizowaniem i zapamiętywaniem, zrobilam sie drazliwa i czesto brakuje mi sil do codziennych czynosci. Nieznacznie pogorszył mi się wzrok, jednak wszysykie badania jak do tej pory wychodzą dobrze..(jedynie pozytywny wynik na przeciwciała przeciwjadrowe). Wykluczona borelioza, usg stawów nic nie pokazało, badania krwi w porządku.. Błagam o radę, co robić? Mam maturę w tym roku i bardzo mi zależy na poprawie stanu zdrowia, a lekarze rozkładają ręce..
KOBIETA, 19 LAT 10 miesięcy temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

odczyn lateksowy R

bilans mineralny Ca, Mg, K = www.doktorsawicki.pl

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Naukowo i zawodowo ukierunkowany na problemy diagnozowania i leczenia chorób układu kostnego, w tym rzadkich chorób kości. Współzałożyciel Polskiej Fundacji Osteoporozy
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy