Dlaczego zaczynam się bać ludzi?

Mam problem z ludźmi, zwyczajnie zaczynam się ich bać każde wyjście z domu nie obchodzi się bez kaptura na głowie i głowie w dół. Ciągle mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą, ktoś chce mi coś zrobić. Ciezko przez to mi chodzić do pracy, co chwilę biorę wolne. Można to jakoś leczyć???

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry, gdyż mogą to być początki jakiegoś zaburzenia psychicznego np. nerwicy lękowej. Niestety zbyt mało posiadam informacji by szerzej się wypowiedzieć na ten temat. Z pewnością trudność ta wymaga wizyty u lekarza i to dobrze, że szuka Pan pomocy. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/

Dzień dobry.Staje się Pan dorosły w każdym calu i to jest piękne w każdym w Panu też.Proponuję zadbać o siebie, zainwestować w siebie i umówić się również do psychologa, czy psychoterapeuty.Powodzenia.