Dlaczego zamiast przyjemności, odczuwam ból?

Witam.. Mam problem bardziej intymny.. Mianowicie kiedy mam orgazm to zamiast przyjemności odczuwam ból.. (niecały tydzień może to trwa) Dodam, że okres spóźnia mi się już 4 dzień.. Czy to ma coś wspólnego z tym? Co to może być?

Witaj. Niestety w Twoim pytaniu jest zbyt mało szczegółów by coś wyrokować. Po pierwsze, jaki jest to rodzaj bólu (szczypiący, rozpierający, pulsujący); jak długo trwa ból i jaka jest jego dynamika (czyli czy przez cały czas jest identyczny, czy odczucia się jakoś zmieniają), w którym miejscu ból jest umiejscowiony (np. wejście do pochwy). Dodatkowo warto opisać jak przebiega cały stosunek - Jakie są odczucia podczas wprowadzania członka do pochwy, czy doznania podczas stosunku, które doprowadzają Cię do orgazmu są takie jak wcześniej czy coś się zmieniło.
Opóźnienie okresu może lecz nie musi mieć z tym nic wspólnego. Być może pojawiła się jakaś infekcja grzybicza/ bakteryjna.
Myślę, ze niezbędna będzie wizyta u lekarza ginekologa. Jeśli badania medyczne nie przyniosą odpowiedzi na pytanie co się dzieję, proponuję wizytę u specjalisty psychologa-seksuologa, który poszuka przyczyn także poza sfera fizyczną.