Dlaczego zasypiam po śniadaniu?

Dzień dobry, zawsze byłam rannym ptaszkiem, wstawanie o godzinie 6.00 było dla mnie normą. Od jakiegoś czasu jednak wstaję normalnie wypoczeta, ale kiedy zjem śniadanie to wpadam w bardzo głęboki sen. Śpię 4-6 godzin. Potrafię zasnąć nawet na siedząco, a nigdy wcześniej nie sypialam w dzień, tym bardziej zaraz po dobrze przespanej nocy. Ciśnienie spoczynkowe zaraz po przebudzeniu w normie, po śniadaniu nieznacznie podwyższone. Innych objawów brak. Proszę o pomoc, nie da się tak żyć

Witam!
Wskazana konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: cukru, TSH, elektrolitów, mocznika, hormonów płciowych, próby wątrobowe. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.