Dlaczego zawsze boli mnie coś po prawej stronie ciała?

Cześć Mam męczący mnie problem. Odkąd pamietam zawsze boli mnie coś po prawej stronie ciała. Mam zatkana prawa stronę nosa, podczas kataru, widzę gorzej na prawe oko, zezuje na nie. Teraz jestem przeziębiona i czuje ze mam zatkane prawe ucho, kręci mi się przez to w głowie, prawa dziurka od nosa standardowo. Często w ciągu dnia mam dziwne uczucie nieprzytomności i tez jakby szło z prawej strony głowy. Jak byłam dzieckiem miałam operacje na prawe oko, właśnie na zeza, lecz nie był to laser a inna metoda. Operacja była w okolicach 2000 roku. Czy jest możliwość, że coś mi wtedy uszkodzili i dlatego odczuwam teraz takie skutki? Czuje, że coś jest nie tak ale nie wiem co, a po operacji wzrok był taki jak przed. Błagam, pomóżcie...

Witam. Taka juz Pani uroda. Po operacji zeza nic nie uszkodzili tylko przesuwali mięśnie oczne ,celem likwidacji lub zmniejszenia zeza.Operacja nie miała na celu poprawy widzenia ale poprawę ustawienia oczu.Jezeli chodzi o póżne skutki choroby zezowej polecam specjalistów z Krakowa w szpitalu Sw Rafała. Pozdrawiam serdecznie