Dlaczego złoto brudzi palce?

Złota obrączka i pierścionek brudzą mi palce. Dosłownie mogę pisać po sobie jak ołówkiem. Ta sama biżuteria nie brudzi skóry mojego męża ani skóry znajomych. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i określić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne