Dlaczego zmagam się z bólami głowy?

Witam Rok temu zaczęły się bóle głowy, które lekarze bez badan diagnozowali jako'codzienny ból głowy' albo migreny. Na własną rękę wykonałam TK głowy. Wyszedł torbiel zatoki prawej. Od pół roku piszczy mi w uszach, czuję się dziwnie,jak by nie do końca świadoma chociaż wszystko rozumiem. Czuję się osłabiona, bóli mnie w okolicach węzłów chłonnych prawnych. Miałam nadzieję, że po zabiegu usunięcia torbiela (zabieg był półtora miesiąca temu) minie,ale niestety nie. Około pół roku temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Laryngologiczne podobno ok byłam nawet u psycholog który stwierdził że nie wie co mi jest. Proszę o pomoc,bo zwariuję

Wskazana dalsza diagnostyka bólów głowy. Pełna konsultacja neurologiczna z poszerzonym wywiadem, badanie MR głowy i naczyń mózgowych, ew. badanie tętnic szyjnych i kręgowych, wykluczenie boreliozy. W przypadku prawidłowych wyników ew. diagnostyka w kierunku zaburzeń nerwicowych (lękowych), próby leczenia.
Pozdrawiam