Dlaczego zmagam się z problemem bezsenności?

Witam.Borykam sie z problemem bezsenności .Jest to bezsenność krótkotrwała trwająca ok tygodnia,powodem nie jest stres, problem występuje tylko po spożyciu większej ilości alkoholu. Wiem że najlepszą radą jest przestać pić ale prawdą jest to, że nie pije często może raz na miesiąc się zdarzy, a tak to wcale. Próbowałem już wszystkich możliwych sposobów, tabletek bez recepty oraz naparów ziołowych. Nawet godziny nie przespałem. Czy to jest normalne że po jednej zakrapianej imprezie ponad tydzień dochodze do siebie.Jak to leczyć zolipidem

Dzień dobry, sam Pan podsuwa sobie dobrą radę i sam Pan ją odrzuca. To ciekawe. Być może liczy Pan na to, że specjaliści będą Pana okłamywać... Sam nie wiem. Najlepszą radą jest całkowite odstawienie alkoholu. Jeżeli to nie wchodzi w grę, to czas rozważyć terapię uzależnienia. Pozdrawiam - Ryszard Chłopek