Dlaczego znowu schudłam?

Witam! Mam 22 lata, 165cm wzrostu i ważę 47 kg. W przeciągu poprzedniego roku waga zeszła w dół o kilka kg, a nogi mam okropnie chude, dosłownie jak patyki. Zawsze byłam szczupłą osobą, łydki i uda miałam chude, ale teraz to przegięcie... znikam w oczach. Jem normalnie, dziennie pije bardzo duże ilości napojów. W zeszłym roku miałam robione badania na tarczyce i cukrzyce (wszystko było w normie), ale od tamtego czasu jeszcze bardziej schudłam. Jakie badania powinnam zrobić? Co jest nie tak?

Proszę zacząć od wizyty u dietetyka, aby przeanalizował obiektywnie Pani sposób żywienia. Kolejne kroki dopiero po upewnieniu się, że prawidłowo się Pani odżywia. Pozdrawiam

Dzień dobry,

na początek proszę sobie prowadzić dzienniczek żywieniowy i z nim proszę iść do dietetyka. Być może pojawiają się błędy żywieniowe, który należy wyeliminować.

Z badań proszę wykonać elektrolity, glukozę, profil wątrobowy i cholesterol - również najlepiej przed wizytą u dietetyka.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga