Dlaczego znowu słyszę głosy w mojej głowie?

Witam pisze to pytanie po godzinie 23. tak więc mój problem polega na tym, że w wieku dojrzewania tzn. (między 13 a 16 rokiem życia) słyszałem głosy w głowie jednak w pewnym momencie to zniknęło. od 18 roku życia czasami nachodzą mnie myśli samobójcze które nasilają się okresem zimowym. Gdy miałem 21 lat próbowałem popełnić samobójstwo (po 2 godzinach rozmyślania zszedłem jednak z mostu) i dałem sobie rok na zmianę życia od tego momentu minęło 2 lata. ostatnio znów to nawraca.

Witam,
Objawy o których Pani piszę sa bardzo niepokojące i wymagają jak najszybszej intrwencji i kosnultacji z lekarzem psychiatrą.
Głosy sa wyrazem pewnego toczącego się procesu chorobowego i po prostu wymagają leczenia. Szczególnie, że często zdarza się, że są one nieprzyjemne i namwiają na przykład to czegoś złego. Nie pisze Pan dlaczego są myśli samobójcze i czy one mają coś wspólnego z tymi glosami. Myśli samobójcze również wymagają konsultacji. Nie wiadomo do końca co obecnie nawraca, glosy czy myśli samobójcze.
Nie warto czekać, trzeba spojrzec na nie jak na inne niemiłe objawy chorób w naszym życiu, które leczone znikają lub słabną. Podobnie tutaj głosy znikną lub się wyciszą, gdy bedą odpowiednio leczone. Gdy nie podejmie Pan leczenia mogą się rozpanoszyć i stawac się coraz silniejsze.
Może Pan się udac do Poradni Zdrowia Psychicznego i tam znaleźć lekarza psychiatrę, gdyby gorzej się Pan czuł i miał poczucie, że nie jest to coś co może Pan wytrzymać do czasu wizyty u lekatrza może Pan zawsze udać się na SOR przy szpitalny i tam Pana dalej pokierują.
Bardzo zachęcam do leczenia.
Pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

Proszę nie zwlekać i udać się na pilną konsultację do Poradni zdrowia psychicznego,
w ramach NFZ-tu -o skierowanie proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu.
Jeśli pojawiłyby się myśli samobójcze, proszę kontaktować się telefonicznie lub osobiście z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Krakowie, przy ul. Radziwiłłowskiej 8 B -tel. 12/ 421 92 82
Opisane przez Pana objawy wymagają specjalistycznej pomocy psychiatrycznej
i psychologicznej.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej

Witam Pana
Opisane przez Pana objawy są niepokojące, wręcz niebezpieczne.
Wystąpienie myśli samobójczych raczej wymaga leczenia
farmakologicznego połączonego z psychoterapią.
Przede wszystkim ważne jest to, aby jak najprędzej podjął Pan leczenie.
Proszę nie zwlekać. Konieczna jest konsultacja z lekarzem psychiatrą
oraz psychologiem lub psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl