Dławiący kaszel i uczucie zalegania czegoś w płucach

Witam. Od sylwestra trzyma się u mnie dziwny kaszel, na początku odrywało mi się sporo flegmy czy cokolwiek to było, po jakimś czasie chyba wykaszlałem wszystko gdyż miałem spokój parę dni, lecz ostatnio, kaszel powrócił jako suchy i dalej dławiący jak by moje płuca próbowały z Siebie coś wyrzucić ale im to nie wychodzi, plus ogólnie mam dziwne uczucie w płucach jak by tam coś zalegało, może to nerwy ale mam wrażenie że nawet zaczynają mnie boleć, boje się że to może być rak płuc, proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić odpowiednie postępowanie czy to diagnostyczne czy też lecznicze konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można więcej powiedzieć. rak płuca w tak młodym wieku jest raczej rzadkością.