Dławienie się u 2-miesięcznego dziecka

w jakim wieku mozna dziecku zbadac caly przelyk pokarmowy i gardlo bo moj syn ma 2 m-ce i bardzo sie dlawi i czasem robi tak jakby nie umial zlapac powietrza.W nocy jak karmie szczegolnie musze uwazac bo do tego ulewa mu sie.

Proszę omówić sytuacje z lekarzem pediatrą ,który oceni sytuację i zbada synka.
Niektóre dzieci jedzą łapczywie i stąd takie wrażenie.
Również u tak małego dziecka ulewanie zdarza się ważne jak często i czy wówczas traci dużo pokarmu.
To wszystko wyjaśni specjalista pediatra.

pozdrawiam ciepło