Dławienie suchym kaszlem i bóle klatki piersiowej

Błagam o pomoc! Od środy męczy a wręcz dławi mnie suchy kaszel. Tego dnia lekarz rodzinny powiedział że to infekcja wirusowa i zapisał kodeinę z paracetamolem do rozpuszczania i fuimuscil forte. W czwartek doszedł okropny ból w klatce piersiowej nasila się przy kaszlu. Odtąd nie mogę spać. Miałam jednorazowo gorączkę 38,4 stopni. W piątek po ponownej wizycie lekarz zapisał antybiotyk augumentin i encorton. Nic nie pomaga, nie mogę spać i mam momentami ochotę umrzeć bo już nie wytrzymuję tej męki

Aleksander Ropielewski

Mimo, że rozumiem dyskomfort jaki powoduje uciążliwy kaszel i zalegająca wydzielina poza mukolitykiem i syropem wykrztuśnym ciężko jest mi doradzić skuteczne i właściwe w danym momencie postępowanie bez możliwości przeprowadzenia badania.