Długi czas osiągania podniecenia i wzwodu

Mam 30 lat, chciałem nie dawno rozpocząć moje życie seksualne ale pojawił się problem ze wzwodem, bardzo długo musiała mnie partnerka pieścić,a jak już byłem podniecony to szybko skończyłem, dodam ze nigdy się nie masturbowałem, pale papierosy, śpię w granicach 7 h, zauważyłem że moje poranne wzwody nie są tak mocne jak we wcześniejszych latach, proszę o poradę bo bardzo mi zależy na mojej partnerce a nie wiem gdzie może być przyczyna mojego łlugiego podniecania sie.

Witam
Początki życia seksualnego bywają bardzo różne. Dużo zależy od nastawienia psychicznego, partnerki, wcześniejszych doświadczeń. Jeśli problem będzie się utrzymywał do proszę się udać na wizytę do seksuologa.
Pozdrawiam B.K.

Może spróbujcie Państwo dać sobie wzajemnie czas na czuły dotyk, który "z założenia" nie zakończy się współżyciem, np. przez tydzień.

Jeśli istnieją w Panu lęki, np. przed ciążą itp. trzeba by je z partnerką omówić.

Życzę Państwu powodzenia w budowaniu bliskości - tej psychicznej i fizycznej.