Długie cykle miesiączkowe a prawdopodobieństwo ciąży

witam , Przeważnie miałam od 35 do 39 dni . 6 lipca uprawiałam z chłopakiem petting. Dostałam miesiączkę po 35 dniach . Następną miesiączkę dostałam 50 dni póżniej ( były to takie brązowe upławy , tylko trochę krwi i trwało to jakieś 3 dni ) a potem po 47 dniach dostałam okres obfity przez 2 dni potem przez 2 ni skąpy . W 13 tygodniu od pettingu zrobiłam też test z krwi i wynik był taki : 4 mlU/ ml .Cy mogę być w ciąży? Co może mi być ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie wyniku, o ile był to wynik poziomu beta-hCG ciążę można wykluczyć. Zaburzenia miesiączkowania mogą mieć wiele przyczyn, w opisywanej sytuacji mogło dojść do infekcji dróg rodnych, dlatego dla pewności zalecam Pani konsultację ginekologiczną.