Długość cyklu miesiączkowego a stosunek w dni płodne i ryzyko ciąży

Witam moj cykl miesiaczkowy trwa co 28 dni teraz mialam3 stycznia w dni plodne wspolzylam z mezem pobolewaja mnie piersi czy to oznaka ciazy boli mnie tez podbrzusze czasami mam zawroty glowy

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy nie są jednoznacznie oznaczającymi ciążę. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się lub w dowolnym momencie po tym terminie. Wcześniejsze wykonywanie testu nie ma sensu, gdyż stężenie hormonu beta-hCG w organizmie jest potencjalnie jeszcze tak niskie, że wynik testu może być fałszywie ujemny.