Długość nitek od spirali antykoncepcyjnej

nitki od spirali wystaja mi prawie na zewnatrz pochwy czy to normalne? mam wrarzenie ze sa za dlugie

Jeśli takie nitki są od momentu założenia to konieczna jest wizyta u ginekologa który zakładał wkładkę w celu skrócenia nitek. Jeśli nitki pojawiły się jakiś czas po założeniu to może świadczyć o wysunięciu wkładki i również konieczna jest kontrola u ginekologa i wykonanie usg .