Długość utrzymywana się w organizmie preparatu Olfen

Witam. Jezeli wzielabym teraz 26 tabletek olfen 75SR, jedna dziennie to przez ile utrzymuje sie ten lek w organizmie? Dodam, ze dodatkowo bede brala przez 6dni unidox solutab 100mg. Po ilu bedzie moj organizm wolny od tych substancji? Dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wszystko zależy od postaci preparatu. Jednakże średnio potrzeba 12 godzin do wydalenia leku całkowicie z organizmu. Pozdrawiam.