Długotrwała gorączka i silny ból głowy

Dzień dobry! Mój problem polega na tym, że od 3 tygodni gorączkuję (do 39 st). Gorączka połączona jest z silnym bólem głowy, który od kilku dni nasilił się z tyłu głowy, po obu stronach szyi. Poza tymi objawami nie mam żadnych innych dolegliwości. Przedstawię badania które zostały przeprowadzone 1. EKG serca - w normie. 2. TK głowy - struktury mózgowia prawidłowe, ogólne badanie neurologiczne w porządku. 3. Badanie laryngologiczne nie wykazują żadnych zmian ani nieprawidłowości. 4. RTG klatki piersiowej bez zmian ogniskowych. 5. Wyniki krwi: OB 32; CRP 90,2 mg/l; Próby wątrobowe w normie; Wyniki morfologii wszystkie w normie; sód, potas w normie; Prokalcytonina 0,05ng/ml czyli też w normie. 6. Wyniki moczu: Nabłonki-wielokątne - 3-5 w polu widz. Leukocyty - 0-2 w polu widzenia; Erytrocyty - wyługowane 5-7-9 w polu widzenia; Inne - bakterie - dosyć liczne.

Od początku zażywam stale co najmniej dwa razy dziennie Ibuprom na zmianę z Paracetamolem, a od 4 dni dodatkowo zażywam antybiotyk Forcid 1000 z osłoną Multilac. (Bez ewidentnej poprawy stanu zdrowia jak do tej pory.) Bardzo proszę o przeanalizowanie tego, co opisałam i pomoc w zdiagnozowaniu dolegliwości, ponieważ jak do tej pory wszyscy lekarze rozkładają ręce mówiąc, no coś jest nie tak, tylko co? Może ktoś z Państwa będzie w stanie podsunąć jakąś radę, co może być przyczyną? Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Witam!
Na podstawie wykonanych badań można podejrzewać, że przyczyną niewątpliwego stanu zapalnego może być infekcja dróg moczowych. W związku z brakiem poprawy warto wykonać kontrolne badanie moczu, CRP oraz ewentualnie posiew moczu (z antybiogramem) i USG brzucha. Konieczne jest ponowne badanie fizykalne, aby ocenić czy nastąpił rozwój jakichkolwiek objawów. Proponuję zgłosić się do internisty lub lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam serdecznie!