Długotrwałe mdłości a podejrzenie zatrucia pokarmowego

Od kilku dni towarzysza mi 24-godzinne mdlosci nasilajace sie, gdy chociaz napije sie wody nie mowia juz o jedzeniu. Nie ma mowy tu o ciąży. Zastanawiam sie czy może to być zatrucie. Wszystko zaczelo sie od niedzieli gdy zaczelam goraczkowac, mdlosci byly sporadyczne. W poniedzialek uczucie goraczki mniejsze ale az do dzis mdlosci ciagle...

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że jest to wynik infekcji żołądkowo-jelitowej. Objawy wkrótce powinny ustąpić, jeżeli jednak tak się nie stanie proszę skontaktować się z lekarzem.