Długotrwałe stosowanie kropli do oczu

Witam,czy dlugotrwale i czeste/codzienne stosowanie kropel do oczu szkodzi im?Moje oczy czesto sa zaczerwienione(dlugie siedzenie przed komputerem,nauka,czerwienieja nawet podczas chodzenia w supermarketach),a krople pomagaja mi.Obecnie stosuje HydroBalance.

Aleksander Ropielewski

Może w długotrwałej perspektywie zaburzyć naturalną produkcję łez. Sugeruję ustalić przyczynę Pani dolegliowści i podjąć leczenie przyczynowe.