Długotrwałe upławy u 19-latki a prawidłowe wyniki badania moczu

Mam 19lat i odkąd pamiętam w mojej pochwie znajdują się upławy (jako dziecko byłam u ginekologa, ponieważ stwierdzono białko w moczu), nie mam objawów typu swędzenie czy pieczenie, ale martwią mnie te upławy, ponieważ niedawno rozpoczęłam współżycie. Mają niemiły zapach i konsystencje serka almette, są białe lub żółtawe, miałam wykonywane tylko badanie z moczu, ale nie wykazało żadnej infekcji. Czy moje objawy należą do objawów grzybiczych?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.