Długotrwały ból brzucha, mdłości i biegunka u 21-latki

Witam,jakies 2 miesiace temu wszystko się zaczeło,mialam ogromny bol nad pępkiem,myslalam ze to chwilowe i minie,nie mialam przy tym biegunki ani wymiotow,czym pozniej,bylo mi niedobrze,bez wymiotow.Po jakims czasie, pewnego dnia znow zaczełam jakoś się zle czuć,przelewanie w żołądku i chęć wymiotowania.w ciagu tych 2 miesięcy zaczeły się bigunki, mdłości odrazu po wstaniu do godziny 11,gdy nagle czuje ogormna potrzebe zjedzenia.Po wiekszej ilosci alkoholu mam biegunke.Co może mi dolegac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza,