Długotrwały ból kości i stawów - jak sobie z nim radzić?

Witam! Odkąd sięgam pamięcią, czyli od 2-3 roku życia, bardzo cierpię i nikt nie nie potrafi mi pomóc. Dziś mam 31-lat i wciąż nie wiem, co mi dolega. Po prostu umieram z bólu, choć wszystkie moje wyniki są bardzo dobre. O co w tym wszystkim chodzi? Bóle nasilają się w czasie jesieni, bądź o każdej porze roku - przy zmianie pogody, nie wiem, co mam począć, bo tak dalej nie da się żyć. Od jakiegoś roku zaczęły się dodatkowe dolegliwości - drętwienie i mrowienie w dłoniach,szczególnie podczas nocy, proszę o pomoc!
ponad rok temu

Witam serdecznie,

ból kości lub stawów może wynikać z różnych przyczyn - chorób zwyrodnieniowych, zapalnych, infekcyjnych. Do rozpoznania co Pani dolega konieczna jest diagnostyka lekarska. Nikt bez zbadania Pani, wykonania dodatkowych badań nie będzie w stanie sprawdzić co Pani dolega. Z pewnością przydatna będzie konsultacja ortopedyczna, internistyczna oraz reumatologiczna.

Pozdrawiam serdecznie