Długotrwały ból po kontuzji kolana

Witam! Gdyż w styczniu tego roku mialem kontuzje kolana i najprawdopodobniej mam zerwane wiezadlo w lewym kolanie, caly czas mialem z tym kolanem problemy i nadal czsami odczuwam bole w tym kolanie oraz w prawym gdyz raz poszedlem na zabawe i boli i nie moge teraz wyprostowac prawego kolana do konca, i boli pod lekotką ... a bylo ono zdrowe, na dodatek skad z nikad pod kostka boli mnie taka mala kosc i jak chodze tez boli. Chcialbym sie dlaczego mam od tamtego czasu takie problemy. Czekam na odp
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli doszło do jakiegokolwiek uszkodzenia w stawie warto rozpocząć diagnostykę. Jest trochę późno by wdrożyć leczenie, które zniweluje caałkowicie objawy , nie mniej jednak nie warto zwlekać dalej. Wtórnie do urazu i dolegliwości może wystąpić nadmierne obciążanie przeciwnego stanu ze względu na odruchowe odciążanie stawu kontuzjowanego. Polecam udać się do ortopedy.