Długotrwały stan podgorączkowy i wyniki badania krwi

Czym może być spowodowany długotrwały stan podgorączkowy.Od 3 miesięcy pojawia się temp. 37,2-37,5, odczuwam to najczęściej popołudniami-pojawia się wtedy ból głowy i zmęczenie. Badanie moczu w normie, TSH 1,37, CRP 5mg/l. RBC-3,78mln/μl, Plt-181mln/μ l, BA-0,0mln/μl, MO-0,5mln/μl; MO11,8%, WBC 4,57mln/μl; Hgb,Hct,RDW,NE dolna granica normy. Wymaz z gardła prawidłowy, zatoki na zdjęciu czyste. Jakie badania jeszcze wykonać i czy powinnam się niepokoić temp?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w podstawowym podejściu do takiej sytuacji zalecam jeszcze wizyte u ginekologa oraz stomatologa. W dalszej kolejności zalecam wizyte u lekarza rodzinnego celem analizy i dalszej diagnostyki. Pozdrawiam