Długotrwały stres i przybieranie na wadze

witam. jestem obciążony bardzo mocnym i długotrwałym stresem bo już 14 lat(opiekuję sie całodobowo chorą matką na Alzheimera) przytyłem,jestem rozdrażniony,mam niepochamowany apetyt... zdaje sobie świetnie sprawę,ze jest to skutkiem mojego ,,trybu życia" czuję się opuchnięty,nabrzmiały,na pewno jest to woda w organiźmie. proszę mi podpowiedzieć jakie leki mogłyby mi pomóc poprawić mój stan ciała i ducha? wiem,że na pewno tez dieta,ale ja czasem obżeram się w amoku z powodu stresu i zmęczenia...

Oprócz diety zachęcam do podjęcia psychoterapii, która pozwoli Panu na przepracowanie trudnych emocji, napięcia i niepokoju, lepsze rozumienie siebie i swoich potrzeb, a także radzenie sobie z tej trudnej sytuacji.

Witam,

nie polecam żadnych suplementów diety na odchudzanie a raczej dietę i psychoterapię. Proszę wybrać się do specjalistów a na pewno Panu pomogą.
Jeżeli miałaby Pan problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk