Dna moczanowa aopuchlizna nogi

Spuchła mi noga to chyba dna moczanowa.Biorę milurid zrobiłem badania kwas moczowy w normie 6, ale noga spuchnięta dalej boli a ob mam 60 lekarz przepisał kolejny lek co robić nawet na nogę nie spojrzał.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W napadzie dny moczanowej poziom kwasu moczowego może być prawidłowy. Podwyższony poziom OB wskazuje na obecność stanu zapalnego. Niestety, nie napisał Pan jakie leczenie zlecił specjalista więc nie można ocenić słuszności postępowania. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.