Dni płodne a ciąża

Mam duży znak zapytania i wiele pytań. Kochaliśmy się tak na końcówce moich dniach płodnych. Nie jestem pewna czy jestem w ciąży ponieważ okres się mi spóżnia już 20 dni już cieszyłam się, że jestem w ciąży a tu w poniedziałek niby dostałam okres ale tylko trwało to zaledwie może dzień, a może i nie w sumie mdłość nadal mam, ale niepokoi mnie to krwawienie, które się tak szybko skończyło. Coś mi mówi że jestem w ciąży. Czy jest możliwość krwawienia na początku ciąży i czy faktycznie mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedz

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Krwawienie w początkowym okresie ciąży i w czasie spodziewanej miesiączki jest możliwe - śluzówka macicy jeszcze ma prawo się odrobinę złuszczać. Powinna Pani wykonać test ciążowy, którego wynik powinen być rostrzygający.