Dni płodne a nieregularne cykle miesiączkowe

Witam, miałam miesiaczke ostatnia 21 sierpnia oraz mam nieregularne miesiaczki co 24-16 dni. robiłam sobie test ciazowy i wychodzily pozytywne oraz hcg wynosilo 36 i była to bardzo wczesna ciąża lepcz 23 wrzesnia dostałam krwotoku i lekarz stwierdzil ze poronilam samoistnie .. kiedy moge bezpiecznie starac sie o nastepna dzidzie i jak wyglada teraz sprawa dni plodnych po poronieniu takim?? Pozdrawiam ;)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed staraniem o kolejną ciążę warto odczekać 3 pełne cykle. W wyznaczeniu dni płodnych pomogą testy owulacyjne lub specjalista ginekolog.