Dni płodne a prawdopodobieństwo ciąży po stosunku

Witam! kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne,bez zabezpieczenia i doszło do wytrysku ale na zewnątrz,ale potem go lekko włożył. Od tego czasu minęły 2 tyg.,a okres mam dostać za tydzień. Robiłam również test po 5 dniach od tego zdarzenia ale wyszedł negatywny. Od tygodnia mam ból jajników,potem był piersi ale minął. Stąd moje pytanie czy mogę być w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Test ciążowy wykonała Pani jednak zdecydowanie za wcześnie. Proszę wykonać test powtórnie po około 14 dniach od stosunku.