Dni płodne a ryzyko ciąży po niepełnym stosunku

Wczoraj i przedwczoraj ( tj 5 i 6 stycznia ) chcielismy zobaczyc na czym polega seks . Wsadzilem jej penisa . I przeciagnalem 4 razy ( nie calego okolo 7-8cm ) . Nastepnego dnia ona usiadla na mn i wsadzilem jej 4 razy ( wsadzilem i wyjalem na zewnatrz ) i ostatnim razem wszedl on dalej . Moja partnerka boi sie ze moze byc w ciazy . Okres miala 28 grudnia . Czy to mozliwe zeby byla w ciazy jesli w niej nie doszedlem i nic mi nie wycieklo ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, pomimo, iż niewielkie, to ryzyko zajścia w ciążę nawet podczas tzw. "stosunku przerywanego) istnieje.