Dni płodne a staranie się o ciążę

Witam Chciałabym zapytać się o dni płodne... Ponieważ zaczęliśmy razem z partnerem starać się o dziecko, niestety partner jest kierowcą i często wyjeżdza w trasy, kochaliśmy się na około 2 dni przed moimi dniami płodnymi, czy jest jakaś możliwość na zajście w ciążę? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szansa na zajście w ciążę jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy po około 14 dniach od stosunku.